هیچ اپراتوری آنلاین نیست. در حال حاضر با استفاده از صفحه تماس با ما می توانید سوالات خود را مطرح کنید.
  تعداد بازدیدکنندگان : 8577 نفر  |  پیشخوان آنلاین 1 نفر
  جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

  وایت بردهای الکتریکی شهاب دارای سیستم عامل اندروید 8.0 می باشد، این سیستم عامل کاربر را قادر می سازد برنامه های مورد نیاز خود را دانلود و از طریق USB بر روی وایت برد نصب نماید.

  همچنین منوهای دسترسی سریع و ورودی های USB و HDMI در قسمت جلوی پانل سبب لذت بخش شدن استفاده از دستگاه شده است.

  نگارش همزمان سه کاربر به همراه تایپ بیش از 10 انگشتی سبب می­گردد دانش­جویان و دانش­پژوهان در کلاس­های آموزشی، دانشگاه­ها و ... اطلاعات خود را به صورت همزمان ارائه دهند.

  توانایی نگارش، ویرایش و ذخیره کردن فایل­های متنی از طریق Word، Excel، Power Point و ... از مهمترین قابلیت­های وایت­بردهای الکتریکی شهاب می­باشد. کاربران می­توانند این نگارش را هم از طریق کیبرد مجازی و هم از طریق کیبرد خارجی (بلوتوث) به زبان دلخواه خود (فارسی، انگلیسی و ...) انجام دهند.

  همچنین کاربر می­تواند به راحتی متن نگارش شده خود را پرینت بگیرد.

  توانایی انتخاب پس زمینه مناسب در صفحه NOTE، این امکان را برای مراکز مربوطه فراهم می­سازد که بهترین استفاده را از وایت­برد الکتریکی شهاب داشته باشند. به عنوان مثال مربیان ورزشی می­توانند چینش بازیکنان را به آنان آموزش دهند.

  قابلیت اشتراک گذاری هوشمند با استفاده از فناوری EShare، این امکان را برای مدیران فراهم می­سازد که در زمان کنفرانس تصویر نمایشی وایت­برد الکتریکی را بر روی دستگاه­های هوشمند دیگر با سیستم عامل Android، ios و windows به اشتراک بگذارند و هر یک از آن­ها بتوانند از سیستم خود اطلاعات موجود بر روی وایت برد الکتریکی را ویرایش نمایند.