هیچ اپراتوری آنلاین نیست. در حال حاضر با استفاده از صفحه تماس با ما می توانید سوالات خود را مطرح کنید.
  تعداد بازدیدکنندگان : 459270 نفر  |  پیشخوان آنلاین 1 نفر
  جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
  امتیاز دهید :

  بازدید مدیران عامل شهاب و رویش کوثر از نمایشگاه اینوتکس

  بازدید مدیران عامل شهاب و رویش کوثر از نمایشگاه اینوتکس
  تاریخ : ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ / تعداد بازدید : 342 منبع:روابط عمومي شهاب

  شروع پر قدرت مرکز نوآوری شهاب در اینوتکس 

   بازدید رییس مدیران عامل شهاب و رویش کوثر از نمایشگاه اینوتکس
  به گزارش روابط عمومی شرکت شهاب عصر امروز علیرضا یوزباشی مدیرعامل شرکت رویش کوثر به همراه مهدی بیگی رییس هیئت امنای مرکز نوآوری شهاب از نمایشگاه اینوتکس در محل پارک علم و فناوری پردیس بازدید کردند.
  ایشان ضمن حضور در غرفه مرکز نوآوری شهاب با مدیران و فن‌ورزهای شرکت‌کننده در این نمایشگاه دیدار و گفتگو کردند و با برخی از طرح‌های مهم نوآور آشنا شدند.

  مدیران عامل شهاب و رویش کوثر طی این حضور از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه و شرکتهای فناور بازدید کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهاب، مرکز فناوری شهاب به عنوان بازوی ارتباط با نوآوران و پیشران نوآوری شرکت شهاب در نمایشگاه بین المللی اینوتکس در محل پارک علم و فناوری پردیس شرکت کرد.
  در این نمایشگاه که از ۲۰ اردیبهشت ماه تا ۲۳ این ماه برگزار شد مرکز نوآوری شهاب ضمن ارايه فعالیت های پیش روی خود به بازدید کننده‌گان و زیست بوم فناوری کشور با مجموعه های مختلف تجاری و حاکمیتی وارد گفتگو تعامل اولیه جهت برآوردن نیازهای فناورانه ایشان شد.
  از دیگر فعالیت های مرکز نوآوری شهاب در این رویداد ۴ روزه جذب فن‌ورزان و دانشمندان حوزه هوشمند سازی و IOT بود تا با حضور در مرکز نوآوری شهاب و فعالیت در آن علاوه بر تکمیل ایده ها و تولیدات خود، روند تجاری سازی محصول خود را با کمک راهبران مرکز پیش ببرند.
  مرکز نوآوری شهاب در بهمن ماه سال گذشته تاسیس شده است و هدف آن گسترش ارتباط فن ورزان و دانشمندان با صنعت و هوشمند سازی محصولات شرکت شهاب و بردن ایده های خلاقانه جوانان کشورمان به سفره مردم ایران است.
  مهدی بیگی در حاشیه بازدیداز این نمایشگاه در سخنانی اظهار داشت: شرکت شهاب با تاسیس مرکز نوآوری سرمایه گذاری ویژه ای بر طرح های دانش بنیان میکند و در نظر دارد در حوزه محصولات و لوازم خانگی هوشمند از همه ظرفیت های صنعت و دانشگاه استفاده نماید.
  علیرضا یوزباشی هم در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از اقدامات شهاب و تاکید بر استفاده از ظرفیت های زیست بوم فناوری کشور در رشد سازمان اقتصادی کوثر گفت: رویش کوثر به عنوان رکن فناوری سازمان اقتصادی کوثر با آغوش باز از ایده ها و طرح های نوآوران کشور استقبال می کند و نوآوری را به عنوان پیشران صنعت امکان بزرگی برای توسعه شرکت های تابعه سازمان کوثر می داند.

  طی این دیدار سالار محرابی مدیر مرکز نوآوری شهاب گزارشی از طرح های در دست اقدام و مطالعه شده ارایه کرد.

  پیگیری اخبار و خدمات مرکز نوآوری شهاب در شبکه های اجتماعی