هیچ اپراتوری آنلاین نیست. در حال حاضر با استفاده از صفحه تماس با ما می توانید سوالات خود را مطرح کنید.
  تعداد بازدیدکنندگان : 459268 نفر  |  پیشخوان آنلاین 1 نفر
  جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
  امتیاز دهید :

  بازدید مدیرعامل و شورای مدیران هلدینگ صبا از کارخانه شهاب

  بازدید مدیرعامل و شورای مدیران هلدینگ صبا از کارخانه شهاب
  تاریخ : ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ / تعداد بازدید : 293 منبع:روابط عمومي شهاب

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهاب در این مراسم که از دقایق ابتدایی روز شنبه برگزار شد مهدی بیگی مدیرعامل شرکت شهاب ضمن خوشامدگویی و ارایه نکات مشترک و سیاست‌های ابلاغی هلدینگ صبا به عنوان شرکت مادر به ارایه برنامه‌ها و اقدامات گسترده صورت گرفته پرداخت.

  پس از سخنان ابتدایی مهندس بیگی، دکترمحمد جعفری مدیرعامل هلدینگ صبا با بیان رویکردهای اصلی در این بازدیدها و نشست‌های هم‌اندیشی در شرکت‌ها اشاره کرده و افزود: سیاست‌های کلی سازمان اقتصادی کوثر که توسط جناب آقای دکتر فخاری ابلاغ شده در چهار ضلع راهبردی شامل: رفاهیات، هوشمندسازی، نوآوری و استعدادیابی (رهنما) پیش‌روی ماست.

  دکتر جعفری در ادامه این نشست ضمن بیان اهداف راهبردی هلدینگ صبا در رشد اقتصادی و تجاری گفت: در بازدیدهای دوره‌ای از شرکت‌ها مراتب برنامه و بودجه شرکت‌ها و تحقق آن‌ها را مورد موشکافی و دقت قرار می‌دهیم. امروز در شرکت شهاب شاهد تغییرات مثبتی در روند تولید و سرمایه‌گذاری‌ها و نیز مناسبات نیروی انسانی هستیم.

  مهدی بیگی در این مراسم با ارایه گزارشی اجمالی از نقاط قوت و چالش‌های موجود در شرکت شهاب، نوآوری و هوشمندسازی تولیدات شهاب در نسل جدید آن‌ها را جزو اصول بنیادی این شرکت خواند.

  بیگی در این نشست با بیان برخی چالش‌ها و نقاط قوت و فرصت‌ها اظهار داشت: خوشبختانه امروز در میان بنکداران و فروشندگان حس مثبت و هم‌افزایی نسبت به برند شهاب وجود دارد.

  پس از این جلسه بازدید از خط تولید و واحدهای تحقیق و توسعه و خدمات پس از فروش شهاب صورت گرفته و دو مجموعه هلدینگ کوثر و شرکت شهاب در سطح معاونین به برگزاری کارگروه مشترک بررسی و اقدام پرداختند.

  همچنین جلسه هیئت مدیره شهاب با حضور مدیرعامل هلدینگ صبا برگزار شد