هیچ اپراتوری آنلاین نیست. در حال حاضر با استفاده از صفحه تماس با ما می توانید سوالات خود را مطرح کنید.
  تعداد بازدیدکنندگان : 459294 نفر  |  پیشخوان آنلاین 1 نفر
  جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
  امتیاز دهید :

  شركت شهاب موفق به تمديد نشان استاندارد ايزو 9001 و 45001 شد

  شركت شهاب موفق به تمديد نشان استاندارد ايزو 9001 و 45001 شد
  تاریخ : ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ / تعداد بازدید : 119 منبع:روابط عمومي شهاب

  شركت شهاب به عنوان شركتي ايراني در حوزه توليد لوازم خانگي و تجهيزات الكترونيك ایرانی بار ديگر پس از طي مراحل علمی موسسه ممیزیَ موفق به دریافت دو نشان استاندارد معتبر بین‌المللی ایزو 9001 و ایزو 45001 شد.
  دومین ممیزی مراقبتی خارجی توسط سرممیز شرکت IMQ انجام و منجر به تایید گواهینامه‌های سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی و بهداشت گردید.
  در این فرآیند مدیریت عامل، معاونت‌ها و واحدهای فروش، روابط عمومی، تولید، کنترل کیفیت، خدمات پس از فروش، انبار و تضمین کیفیت ممیزی شده و تاییدیه مربوطه را دریافت کردند.
  ایزو ۴۵۰۰۱ استانداردی تخصصی ویژه مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی است که توسط سازمان جهانی استانداردسازی (ISO) تدوین شده است. این استاندارد شامل الزامات و دستورالعمل هایی است که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا این بار را با ایجاد چارچوبی برای بهبود ایمنی کارکنان، کاهش خطرات در محیط کاری و ایجاد شرایط بهتر و ایمن‌تر کار در سراسر جهان اقدام کنند.

  استاندارد ایزو ۹۰۰۱ معروف‌ترین ، کاربردی‌ترین و مهم‌ترین استاندارد ایزو است که امکان صدور گواهینامه ایزو برای آن وجود دارد. این استاندارد مربوط به مدیریت کیفیت بوده و به مباحث کیفی با دیدگاه کلی‌نگر و نه به صورت جزئی و فنی می‌پردازد. همین موضوع باعث شده است تا این استاندارد به عنوان محبوب‌ترین سیستم و استاندارد مدیریت کیفیت برای همه شرکت‌ها و سازمان‌ها با هر فعالیتی در سطح جهان شناخته شود.