هیچ اپراتوری آنلاین نیست. در حال حاضر با استفاده از صفحه تماس با ما می توانید سوالات خود را مطرح کنید.
  تعداد بازدیدکنندگان : 1177015 نفر  |  پیشخوان آنلاین 1 نفر
  پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

   

  بیانیه چشم انداز
  دستیابی به ثبات رقابت جهت کسب 5 درصد از سهم بازار تولید تلویزیون داخل کشور

  بیانیه ماموریت
  شرکت شهاب به عنوان سهامی عام و زیر مجموعه هلدینگ توسعه صنعت صبا کوثر، با بهره مندی از دانش روز و تیم توانمند و با فعالیت در بخش تولید، در نظر دارد با طراحی و تولید محصول با کیفیت و مطابق با استانداردهای به روز و ارائه خدمات سریع، در راستای برطرف نمودن نیاز بازار داخلی و پوشش فضای خالی بازار اقدام نماید.

  بیانیه ارزش
  ما در شركت شهاب، متعهد هستیم که با احترام به افراد، کارایی، اعتماد پذیری و صداقت در گفتار، کارتیمی و مسئولیت پذیری و نظم، خدمات و محصولات با کیفیتی را به مشتریان و ذینفعان خود ارائه دهیم. ما باور داریم که این ارزشها، پایه و اساس موفقیت و رشد ما در بازار رقابتی امروزی هستند.

  احترام به افراد
  ما همه افراد را به عنوان انسان های با ارزش و منحصر به فرد میشناسیم و میپذیریم. ما به نظرات، احساسات، حقوق و نیازهای همکاران، مشتریان و ذینفعان خود احترام میگذاریم و با آنها با ادب، احترام و مهربانی برخورد میکنیم.

  کارایی
  ما به بهره وری، کیفیت، سرعت و نوآوری در انجام وظایف و فعالیتهای خود اهمیت میدهیم. ما سعی میکنیم که با استفاده از منابع و فرصتهای موجود، بهترین نتایج را به دست آوریم و از هدررفتن زمان، انرژی و هزینه جلوگیری کنیم.

  اعتماد پذیری و صداقت در گفتار
  ما به اصول اخلاقی، قانونی و حرفه ای پایبند هستیم و در تمامی روابط و معاملات خود، شفافیت، درستکاری و وفاداری را رعایت میکنیم. ما به وعده ها، تعهدات و مسئولیت های خود عمل میکنیم و از دروغ، فریب، تقلب و تخلف پرهیز میکنیم.

  کارتیمی و مسئولیت پذیری
  ما به همکاری، همدلی، همفکری و هم افزایی با همکاران، مشتریان و ذینفعان خود اعتقاد داریم و در راستای اهداف مشترک، تلاش میکنیم.

   

  نظم
  ما به رعایت نظم و انضباط در کار و زندگی خود میپردازیم و از بی نظمی، بی قاعدگی خودداری می کنیم. ما به برنامه ریزی، سازماندهی، مدیریت و کنترل فعالیت ها و منابع خود میپردازیم و از اصول و استانداردهای سازمانی پیروی میکنیم.